פינוי ירושה

פינוי ירושה – מה זה אומר ? 

כאשר קרוב משפחה נפטר, ודירתו מתפנה, אנו מופתעים לגלות כמה חפצים וציוד השאיר אחריו אותו אדם אהוב. לפעמים נדמה שמעולם לא ערכו סדר בבלגן, אלא רק רכשו עוד ועוד פריטים. עכשיו, כשהדירה שלהם באחריותכם ואתם צריכים לקבל החלטות, למרות הצער והקושי, ישנם פריטים רבים שתצטרכו לזרוק וכמובן שיהיו פריטים שתרצו לשמר לזכר הנפטר. השאלה היא מאיפה מתחילים ואיך בכלל מבצעים פינוי ירושה או פינוי אגרנות כפייתית בדירת הנפטר בלי להסתבך.

 

פינוי ירושה מתחיל במיון

עבור אנשים רבים פינוי ירושה הוא צעד לא פשוט, בעיקר ברמה הרגשית. כשהם נדרשים למיין את התמונות ואת הרהיטים, את כלי המטבח ואת הבגדים הישנים, הם מוצאים את עצמם בפני דילמה גדולה. הגעגועים לא תמיד נותנים מנוח, וההחלטה להיפרד מפריטים שהיו חשובים לאדם קרוב היא החלטה לא פשוטה. צוות מומי פינויים מעניק עבורכם שירות פינוי ירושה שיסייע לכם בתהליך המורכב ויפנה עבורכם את כל תכולת הדירה תמורת החפצים. אנו נמיין את הפריטים השונים שהנכם רוצים לשמור ואת השאר נפנה מהדירה למקום ובזמן קבועים מראש עם הרשויות, ועד הבית והשכנים שלכם.

 

פינוי החפצים מהבית

השלב הבא במלאכת פינוי ירושה הוא, כמובן, הוצאת החפצים מהבית. אם יש לכם קרטון עם כמה כוסות שתתרמו לאחיין הסטודנט ששוכר דירה ראשונה, זו לא משימה מאוד מורכבת. הבעיה מתחילה כשלתמונה נכנסים גם שולחנות, ספות, ספרים, כלים וחפצי נוי למיניהם. הצוות שלנו מבצע עבורכם פינוי ירושה – פינוי הדירה תמורת החפצים, ואף ישנה אפשרות שנבצע קניית תכולת דירה ובכך גם תוכלו להרוויח מכל הסיפור. עם ניסיוננו הרב בפינוי דירות ובתים, יש לנו גם את כל הציוד הדרוש כדי לעשות את זה ביעילות ובמהירות .

 

לפנות את הבית בלי להתאמץ

שירותי פינוי בכלל, ובפרט פינוי ירושה, הם שירותים שנועדו להקל עליכם. אתם לא צריכים לסחוב או למצוא רכב מתאים לפינוי, ובוודאי שאין לכם זמן מיותר להשקיע במשימה הזו. הצוות שלנו יגיע אליכם, יסייע במיון ולאחר שלכל חפץ ופריט ריהוט ייקבע יעד מוגדר, נבצע את פינוי הדירה ולבסוף גם ניקיון יסודי שלה. אתם יכולים להישען לאחור, לנוח או להמשיך בשגרה. באותה הזדמנות תגלו שאתם חוסכים אנרגיות, זמן ויתכן שגם כסף והכל כשאתם מקבלים שירות אישי ומסור מאנשי הצוות עתיר הניסיון  של מומי פינויים.