פינוי דירות – כל מה שרציתם לדעת

שירותי פינוי דירות תופסים כל אחד מאיתנו בשלב כל שהוא בחיים, כאשר אנו זקוקים לעבור למקום מגורים חדש. פינוי דירה ומעבר למקום מגורים חדש, דורש הכנה מראש של תכולת הדירה כך שיהיה ניתן להעביר את החפצים למקום המגורים החדש ללא נזק. במאמר זה, כתבנו עבורכם מספר טיפים להעברת דירה בצורה נכונה.

 

1. בדיקת תכולת הבית –

פינוי בית, מחייב חשיבה על סוגי החפצים שאתם מחזיקים. ישנם חפצים שבירים יותר אשר בתהליך ההעברה עלולים להינזק אם לא דאגתם לאחסנם כראוי לפני פינוי הדירה.
מומלץ לערוך רשימה של כל החפצים השבירים שברשותכם, לרכזם למקום אחד, ולדאוג לאחסון הולם עבורם. כדי לשמור על החפצים במהלך ההעברה, רצוי להניח שכבת קלקר מתחת לכלים או מעליהם.
כמו כן, תוכלו להעזר בשקיות ניילון בועות המהווים שכבת הגנה לכלים. וודאו שהחברה המטפלת בפינוי הבית משתמשת במוצרים הללו, כדי להבטיח הגנה מקסימלית על החפצים השבירים במהלך ההעברה.

 

2. תיאום מלא מול מפנה דירות –

זהו השלב שבו הבית מוכן לפינוי. עליכם לוודא, שמפנה הדירות יודע היכן נמצאים הכלים השבירים, כמו למשל, כלי המטבח, סכו"ם, אגרטלים, תמונות ועוד. נקודה זו חשובה במהלך הפינוי, שכן ללא ידע מצידו של מפנה הדירות היכן נמצאים הכלים השבירים הוא עלול לשבור אותם בחוסר שימת לב לתכולת הארגז. או שישנה עוד אפשרות, לבצע פינוי דירה בחינם. אם אינכם צריכים את תכולת הדירה ואין לכם דרך להפטר ממנה פינוי דירה בחינם תמורת החפצים / הרהיטים שבדירה יהיה הפתרון האולטימטיבי עבורכם. 

 

3. ניקיון הדירה –

אם בחרתם לפנות לחברה העוסקת בתחום, כדאי לוודא שהחברה מספקת פינוי דירה וניקיון לדירה לאחר הפינוי. בתהליך הפינוי, הבית מתמלא לכלוך ואי סדר, אינכם רוצים שהדיירים החדשים יקבלו את הבית בצורה כזו. משום כך, כדאי לוודא שהחברה תדאג גם להיבט של הניקיון לדירה לאחר הפינוי.

 

חברת מומי פינויים, עוסקת שנים רבות בתחום הפינויים והניקיון בארץ. החברה מספקת שירותי פינוי תוך מקצועיות ושמירה על החפצים השבירים. כמו כן, לאחר הפינוי, החברה דואגת לניקיון מלא של המבנה או הדירה שבה התבצע הפינוי.
אם אתם בתהליך העברת דירה, נשמח להעניק לכם משרותנו המקצועיים, ולהעביר את כל תכולת הבית בצורה מקצועית ואמינה, לשביעות רצונכם המלאה.