קונה תכולת דירה

מי קונה תכולת דירה – ומתי זה יתאים לכם?

קיבלתם דירה בירושה, ורגע אחרי שהתאוששתם מכאב הפרידה מבן המשפחה האהוב, הגיע הזמן להבין מה עושים הלאה. בין אם תרצו לגור בדירה בעצמכם, להציע אותה למכירה או לאתר שוכרים שימלאו אותה בשמחה ובזיכרונות משלהם, יש בה כרגע לא מעט חפצים ורהיטים. חלק מהפריטים אולי אפשר לזרוק, כמו הספה הישנה והקרועה, אבל יש שפע של חפצים ופריטי ריהוט במצב לא רע בכלל. אם רק הייתם יכולים למצוא מישהו שיפנה או יקנה את הציוד הזה הייתם קצת יותר רגועים אבל מי בכלל קונה תכולת דירה?

קניית תכולת דירה

בין אם אתם נפרדים מהחפצים הישנים בדירת הירושה, בין אם אתם מתכננים מעבר לדירה חדשה או מחפשים שוכרים לדירתכם ומחפשים פתרון יצירתי לכל תכולת הבית – קניית תכולת דירה היא אפשרות מעולה. מי קונה תכולת דירה? התשובה היא אנחנו – מומי פינויים אשר מספק לכם שירותי אלטיזכן שמגיע עד הבית, מעריך את תכולת הדירה וקונה אותה מכם או מציע פינוי דירה תמורת התכולה. אז אם אין לכם זמן או סבלנות להתמודד עם משימת פינוי הדירה, מומי פינויים – קונה תכולת דירה, זהו הפתרון שיחסוך לכם זמן ויתכן שגם כסף. חשוב מכך, תפקידנו הוא להבטיח לכם שנבצע את התהליך כולו בצורה מקצועית ומהירה. פינוי החפצים על ידי צוות מפני דירות מנוסה וציוד מקצועי, הכל כדי שהפינוי יסתיים בזמן קצר ככל הניתן ולהקל עליכם מ"כאב הראש" שנקרא פינוי דירה.

תמונה של אלטעזאכן קונה תכולת דירה

 

מי קונה תכולת דירה במלואה?

קניית תכולת דירה היא דרך טובה להתמודד עם חפצים שמכירתם לא ממש באה בחשבון. אם נודה באמת, חלק מהפריטים קשה יותר למכור. צעצועים או פריטי ריהוט דהויים, מכשירים ישנים שלא ממש ברור אם אפשר לשקם וקופסאות עמוסות בפריטים שאין להם דורש – כל אלה מצטברים בדירה, יוצרים כאוס ודורשים פינוי. ברגע הזה שהנכם עומדים מול מצב העומס בדירה ואינכם יודעים למי לפנות, מומי פינויים מגיע עד אליכם ומעריך את שווי התכולה, ולפי כך אנו נקנה את תכולת הדירה במלואה, או נציע לבצע פינוי דירה בחינם תמורת הרהיטים או החפצים.

קניית תכולת דירה במהירות

אז במקום לצלם עשרות תמונות של כל פריט ריהוט, צעצוע וחפץ ישן, במקום להתמודד עם הודעות וטלפונים, לתאם פגישות ולהתאכזב כשהקונים לא מגיעים, מומי פינויים חוסך לכם המון זמן ואנרגיות. הצוות שלנו קונה תכולת דירה במלואה ומאפשר לכם להשלים את התהליך כולו בקלות ובפרק זמן קצר הרבה יותר. הצוות שלנו יגיע להעריך, לבחון ולבצע קניית תכולת דירה ולבצע עבורכם את פינוי רהיטים וחפצים בלי לבזבז לכם זמן יקר ובמקרים רבים גם כסף.