קונה ירושות

העיזבון שנשאר מאחור: מי קונה ירושות?

ספות מרופטות, פינת אוכל ישנה, שולחן כתיבה עתיק והמון כלי מטבח שאין בהם שימוש. כל אלה מרכיבים את הירושה שקיבלתם, ולמעשה מהווים חלק משמעותי בדירה שירשתם מקרוב המשפחה שהלך לא מזמן לעולמו. עם כל הקושי שבדבר, את חלק מהפריטים אתם מוכנים לזרוק, אולי למסור, אבל מה עושים עם כל הציוד הזה? איך בוחרים מה להשאיר ומה למסור, וגם מה אפשר למכור? חשוב לא פחות מכך – איך מפנים את תכולת הבית. מומי פינויים כאן בשבילכם לעשות סדר בבלאגן – שירות אלטיזכן אשר קונה מכם את כל התכולה.

קניית ירושות פותרת המון דילמות

רוב האנשים יתמודדו עם ערימות הציוד בדרך הקלאסית של לבצע את פינוי הירושה בכוחות עצמם. מהלך שכזה יכול להפוך לכאב ראש לא קטן, המתחיל בלהרים את כל הציוד בכוחות עצמכם, ללכלך את חדר המדרגות של בניין ואפילו למצוא את המקום הנכון שבו תזרקו את כל האשפה שפיניתם. אין ספק שזו הדרך המסורבלת יותר להתמודד עם כל הפריטים שנותרו בדירה. אם המהלך נשמע לכם מסורבל מדי, אנחנו נביא לכם את הפתרון. צוות מומי פינויים מבצע קניית עזבונות, קניית תכולת דירה במלואה ומסייע בפינוי הרהיטים והחפצים מהדירה.

אז מי קונה ירושות – ואיפה מוצאים אותו?

קונה עזבונות הוא למעשה זה שמבצע הערכת תכולת דירה, בוחן את הציוד שאתם מעוניינים לפנות ולבסוף גם מפנה אותו. הצוות שלנו מגיע עד הבית, סוקר את הרהיטים ואת הכלים, את המכשור הישן ואת החפצים שאתם מעוניינים להוציא מהדרך. זוהי דרך מצוינת לבצע פינוי דירה (או פינוי עזבון) בקלות, בלי לשלם על זה דבר – ואף לצאת ברווח, אם תכולת הדירה נמצאת כשוות ערך. כך, במקום להתחיל להרים כורסאות ומזנונים, מומי פינויים קונה ירושות ועזבונות פותר לכם את הבעיה, ותוכלו להיפרד מהחפצים שמעלים אבק ומרהיטים שאין לכם שימוש בהם. עם הניסיון שלנו בתחום ועם שירות אישי, מסור וסבלני מאוד, זוהי הדרך האידאלית לעשות סדר אמיתי בבלגן, ולהתחיל מחדש ללא הפריטים המיותרים בבית.