פינוי רהיטים

פינוי רהיטים בדרך הפשוטה ביותר

אחרי המון לבטים ועיכובים – החלטתם סופסוף לחדש את הריהוט בבית. במקום הספה הישנה, זו שרכשתם כשהתקיימתם ממשרות סטודנט, אתם מחליפים בספה חדשה ורחבה להנאת כל בני ובנות המשפחה. חדר המשחקים לשעבר הופך למשרד הביתי שלכם, ובהתאם צפויים להגיע שולחן כתיבה גדול וגם ארון חדש. אז מה עושים עם הציוד הקיים, איך מבצעים פינוי רהיטים (וכמובן גם פינוי חפצים אחרים) ובעיקר איך עושים את כל זה בקלות? יש דרך אחת יעילה באמת, והיא לא דורשת מכם כושר גופני, סיבולת לב-ריאה, תקציב מיוחד ואפילו לא זמן (שאין לכם). פעם קראתם לו אלטזאכן אבל היום מפנה דירות הוא כבר סיפור שונה לחלוטין.

פינוי חפצים עם אלטיזכן

כאמור, אתם מכירים אותו כנראה מפעם. אי שם בסוף המאה הקודמת, שוטט לו ברחובות אלטזאכן עם טנדר ומגפון. אם התמזל מזלנו והיינו בבית בדיוק כשעבר מתחת לחלון הבית, הצלחנו להיפטר מכיסא במצב סביר או משולחן שצריך היה קצת ליטושים. היום פינוי רהיטים וחפצים ממש לא מחייב תזמון נכון וסבלנות. הוא מחייב שיחת טלפון אחת. כך אפשר להזמין מפנה דירות מיומן שיגיע אליכם ויציע אפשרות לבצע פינוי תמורת רהיטים למשל. פינוי דירות אפשרי גם כשאתם רוצים לרוקן דירה מלאה מתכולתה, לדוגמה לקראת רילוקיישן או לצורך פינוי דירה שקיבלתם בירושה. במקרים רבים מומי פינויים קונה ירושות ותכולות דירה מה שמאפשר לכם גם להרוויח כסף על תכולת הבית ולא רק לקבל פינוי בחינם תמורת הרהיטים.

פינוי רהיטים בלי לזוז מהספה

אולי לא תוכלו לנוח על הספה (כי הצוות שלנו בדיוק יפנה אותה מהבית) אבל פינוי רהיטים בהחלט יכול להתבצע בלי כל מאמץ מצדכם. זה הזמן שלכם להכין קפה ולהתמקד במשימות האחרות שלכם, בזמן שצוות מומי פינויים יעשה את העבודה ויחסוך לכם אנרגיות. זו דרך נהדרת ופשוטה מאוד להיפרד מכורסת הטלוויזיה הישנה, ממכונת הכביסה שאתם משתוקקים להחליף, מהתנור שהגיע הזמן לרענן ואפילו מארגז הצעצועים שאיש כבר לא מתקרב אליו. עם הציוד הדרוש לפינוי ולהובלת הריהוט והחפצים שלכם, הצוות שלנו יעמול על המלאכה בשקט, בלי להפריע גם למנוחת השכנים שלכם. ולבסוף נבצע עבורכם גם ניקיון דירה, פשוט כדי שתוכלו לחזור מיד לשגרה, בלי כאוס שיישאר מאחור.

תמונה של מנוף בביצוע פינוי רהיטים - מומי פינויים